Portfel na prezent

Czy myślisz nad zakupem portfela na prezent?

Mężczyźni i kobiety używają portfeli prawie z tych samych powodów. Zanim powiemy Ci, jaki portfel na prezent wybrać, przypomnimy o kilku rzeczach, które sprawiają, że jest trafionym prezentem!

 

 

Dlaczego portfel to jeden z najlepszych pomysłów na prezent? Zastanawiasz się, co oznacza portfel jako prezent? 

1. Jest to symbol bogactwa i sukcesu. Sprawia to fakt, iż jego podstawowa funkcja to właśnie przechowywanie pieniędzy. Z pewnością przynajmniej raz życzyłeś komuś życia w dostatku. Kiedy obdarzasz kogoś portfelem, oznacza to, że życzysz mu dobrze. Życia w szczęściu i dobrobycie. W tym miejscu portfel na prezent nie ma sobie równych!

2. Portfel należy do praktycznych akcesoriów, których używamy na co dzień. Potrafi też poprawić wygląd stylizacji, czego wiele osób nie dostrzega, zanim nie dostanie go na prezent! Portfel jest trzymany przez większość czasu w torbie lub w kieszeni. Kiedy wyciągamy go z ukrycia, jest to moment, w którym ten niepozorny dodatek może wiele powiedzieć o jego właścicielu. Estetyczny i elegancki portfel skórzany doda pewności siebie i komfortu. Świetny projekt, mocne szwy, miękka i błyszcząca skóra oraz rozpoznawalna marka stanowi świadectwo dobrego gustu i nienagannej prezencji.

3. Portfel służy nie tylko do przenoszenia kart i pieniędzy, ale też innych przedmiotów potrzebnych, np. w podróży. Pozwala zorganizować je tak, aby nie zostały zagubione i były w razie potrzeby zawsze we właściwym miejscu. W portfelach można przechowywać wiele – karty, gotówkę, dowód osobisty, dowód rejestracyjny, a nawet kluczyk do domu czy samochodu. W przypadku kobiecych modeli portfel często pełni funkcję kopertówki, w której można trzymać telefon, szminkę czy małe perfumy.

Czy portfel na prezent dla faceta to dobry pomysł? 

Mężczyźni doceniają praktyczne prezenty. Jest to jeden z niewielu akcesoriów, które mężczyźni noszą prawie zawsze przy sobie. Portfel męski na prezent często jest odbierany jako symbol życzenia obdarowanemu pomyślności finansowej. Dla wielu Panów właśnie ta sfera życiowa jest jedną z najważniejszych. Wybierając portfel na prezent dla faceta, dajesz mu funkcjonalny dodatek, który nie zostanie rzucony w kąt.

Jaki portfel męski wybrać?

Wiele modeli, wzorów i kolorów może sprawić, że będziemy zastanawiać się, jaki portfel wybrać. Najlepiej już wcześniej zaobserwować jaki portfel aktualnie używa osoba, której chcemy go podarować — w jakim jest stylu i wielkości. Ważny jest też kolor i materiał. Zwróć uwagę również na sposób, w jakim dokonuje płatności — czy preferuje płatności kartą, czy nosi przy sobie gotówkę? Niezwykle popularnym modelem jest ostatnio cienki portfel na karty. Smukły profil portfela męskiego sprawia, że idealnie nadaję się do przechowywania w przedniej kieszeni spodni. Mieści kilka kart i składane banknoty. Najczęściej używanym modelem jest portfel typu bifold. Jest to cienki portfel o orientacji poziomej w klasycznym stylu. Zaprojektowany, tak aby był kompaktowy. Ma kilka miejsc na karty, przegrodę na banknoty i często kieszonkę na bilon.

Dla tych, którzy noszą dużo kart, najefektywniej zaprojektowanym jest portfel trifold. Pomieści on znacznie więcej kart i ma miejsce na nie tylko na gotówkę, ale też na dokumenty. Zazwyczaj jest to portfel męski poziomy. Często ma również zapięcie, które zabezpiecza jego zawartość. 

Zdecydowanie najczęściej na prezent szukamy portfela dla taty lub dziadka. Idealnym rozwiązaniem będą tutaj portfele z grawerem. Modele, na których możesz umieścić grawerunek, zostały przez nas specjalnie wyselekcjonowane. W kolekcji portfeli z grawerem znajdziesz modele, które są najchętniej wybierane przez naszych klientów. Spersonalizowany wzór grawera sprawia, że portfel staje się jedyny w swoim rodzaju.

Poniżej znajdziesz listę bestsellerowych modeli, które kobiety wybierają jako portfel męski skórzany na prezent:

 

Czy portfel damski na prezent dla dziewczyny, żony, mamy czy siostry to pomysł na udany prezent?

Zdecydowanie tak, jednak musisz pamiętać o tym, że portfel damski jako prezent ma nieco inne znaczenie niż dla mężczyzny. W hierarchii wartości kobiecych akcesoriów nie zajmuje tak wysokiego miejsca, jak damska torebka. Portfele często stanowią gadżety dla kobiet, które lubią bawić się modą. Zdecydowanie przed zakupem musisz zwrócić uwagę na wielkość, kolor i ilość miejsca na wiele przedmiotów. Dużo może powiedzieć Ci również jej torebka. Rozmiary i odcień mogą okazać się pomocne przy wyborze właściwego portfela na prezent. Jednym z najczęściej wybieranych prezentów dla kobiet jest czerwony portfel, który ma przyciągać pieniądze do posiadaczki. Dobrej jakości portfel damski posłuży jej przez długi czas.

Sprawdź portfele damskie, które na przestrzeni kilku ostatnich sezonów, były wybierane najczęściej jako prezenty dla kobiet:

 

Portfel na prezent a przesądy

Kupowanie sobie portfela niegdyś było owiane złą sławą. Tak samo przesądy na temat na dawania portfela na prezent mogą czasem zawrócić nam w głowie. Podobnie jak wiele innych przedmiotów, również i portfel znajduje się na liście rzeczy, które mogą przynosić pecha. Jeśli wierzysz w przesądy, pamiętaj o tym, że nie powinno się wręczać pustego portfela. Dlatego przed podarowaniem go komuś w prezencie włóż do niego jakiś przedmiot. Musi być to coś, co stanowi symbol przyciągania pieniędzy. Może być to na przykład moneta, banknot lub łuska karpia. Nie znasz do zdania na temat przesądów osoby, której chcesz podarować taki prezent? Chcesz zamówić go w naszym sklepie i wysłać do kogoś bezpośrednio? Mamy również inne rozwiązanie. Dodaj do portfela bilecik z dedykacją, na którym możesz umieścić dowolną wiadomość, życzenia lub afirmację bogactwa i dobrobytu. To świetna, a w szczególności bezpieczna alternatywa dla innych przedmiotów. W przeciwieństwie do gotówki, afirmację czy życzenia nie mają ograniczeń ilościowych i ciężko znaleźć w nich drugie dno. ?