Męskie portfele skórzane

Męska galanteria skórzana to najczęstszy wybór mężczyzn lubiących stylowe, solidnie wykonane dodatki. Skórzany portfel męski to atrybut, który nie tylko jest bardzo praktyczny, ale też wyjątkowo elegancki. Klasyczny, estetycznie wykonany portfel męski doda Ci pewności siebie i sprawi, że z przemiennością będziesz chciał go wyciągać, kiedy trzeba za coś zapłacić – nada również efektywności biznesowej stylizacji. W naszej ofercie oprócz portfeli z podstawowym zastosowaniem — przechowywaniem gotówki, znajdziesz też portfele męskie slim z dużą ilością miejsca na karty, portfele ze skóry z miejscem na dowód rejestracyjny, a także z miejscem na zdjęcia Twoich najbliższych,
Jeśli szukasz mniejszych dodatków, które pomogą Ci zstąpić skórzany portfel w sytuacjach, kiedy chcesz zabrać ze sobą tylko najpotrzebniejsze rzeczy, z pomocą przychodzi męskie etui na karty. Cienkie etui na karty i banknoty, w klasycznym czarnym kolorze to świetny dodatek do kieszeni marynarki, który nie będzie jej wypychał ani zniekształcał. Mamy też bardziej rozbudowane wersje, które pełnią funkcję etui na dokumenty takie jak dowód rejestracyjny.
Etui na klucze to stylowy sposób na przechowywanie Twoich kluczy do mieszkania lub kluczyka do samochodu i zabezpieczenie ich przed zagubieniem lub porysowaniem.

Wyświetlanie 1–16 z 187 wyników

Sortuj