Paski skórzane męskie

Slide

Elementem garderoby, który jednocześnie jest modnym dodatkiem, jak również zapewnia Panom komfort na co dzień, są oczywiście paski skórzane męskie. Te, które znajdziesz w naszym sklepie bez problemu dopasujesz do każdej okazji i stylizacji.

Jak ożywić nudny outfit? Załóż efektowny pasek! To dodatek, który może zmienić charakter całej stylizacji - np. na bardziej elegancki czy delikatny. Odpowiednio dobrany pasek - w zależności od sposobu noszenia - świetnie podkreśli Twoje biodra lub talię. Paski skórzane damskie to niesamowicie uniwersalny element garderoby. Może być noszony przez kobiety w każdym wieku i pasuje do każdego typu damskiej sylwetki. Eleganckie paski damskie skórzane nadadzą Twoim stylizacjom charakteru.

Elementem garderoby, który jednocześnie jest modnym dodatkiem, jak również zapewnia Panom komfort na co dzień, są oczywiście paski skórzane męskie. Te, które znajdziesz w naszym sklepie bez problemu dopasujesz do każdej okazji i stylizacji.
Podstawowa funkcja, jaką spełnia pasek skórzany męski jest bardzo prosta - utrzymanie spodni we właściwym miejscu, a więc zapobieganie ich zsuwaniu. Pasek to szczególnie przydatny dodatek w przypadku mężczyzn, których waga się zmieniła, a spodnie przestały pasować. Poza zapewnieniem wygody w noszeniu spodni, oczywiście paski są ważnym elementem ozdobnym. Modne paski męskie, które oferuje nasz sklep powstały w zgodzie z najnowszymi trendami, sprawdzą się zarówno w przypadku Panów, którzy preferują swobodny, casualowy styl, jak i tych, którzy wolą bardziej eleganckie stylizacje.

Wyświetlanie 1–16 z 90 wyników

Sortuj

  Skórzany pasek SPLIT30

  40,00 50,00 

  Skórzany pasek SPLIT40

  59,00 69,00 

  Skórzany pasek STANDARD

  75,00 85,00 

  Skórzany pasek SUPREME

  85,00 

  Skórzany pasek REGULAR

  65,00 

  Skórzany pasek REGULAR

  65,00 75,00 

  Skórzany pasek SUPREME

  85,00 

  Skórzany pasek STANDARD

  75,00 
 • Skórzany pasek męski automatyczny

  Skórzany pasek męski ELITE

  79,00 

  Skórzany pasek SUPREME

  85,00 

  Skórzany pasek MAGNUM

  59,00 

  Skórzany pasek REGULAR

  65,00 
 • Skórzany pasek męski automatyczny

  Skórzany pasek męski ELITE

  79,00 

  Skórzany pasek SPLIT35

  50,00 60,00 
 • Czarny, skórzany pasek męski z klamrą automatyczną - Skórzany pasek męski automatyczny Betlewski®

  Skórzany pasek męski ELITE

  79,00 

  Skórzany pasek męski AUTOMATIC

  89,00