Darmowy zwrot

ZWRÓĆ BEZPŁATNIE PRODUKTY DO 31 DNI OD DATY OTRZYMANIA ZAMÓWIENIA!

Chcesz dokonać zwrotu produktów zamówionych w naszym sklepie internetowym? Nic prostszego!

 

Wypełnij formularz zwrotu i spakuj

produkty. Zarejestruj przesyłkę przez

serwis eZwroty Poczty Polskiej S.A. 

 

Zapakowane produkty z wydrukowaną

etykietą zwrotną, zanieś do jednego

z wybranych Urzędów Pocztowych.

 

Poczekaj na zwrot pieniędzy.

Potwierdź otrzymanie faktury

korygującej.

 

Poniżej prezentujemy instrukcję, jak krok po kroku zarejestrować bezpłatną przesyłkę zwrotną za pośrednictwem systemu eZwroty Poczty Polskiej S.A.

Przedstawione zrzuty z ekranu mają charakter poglądowy i obrazują funkcjonalność serwisu. Aby nadać zwrot, musisz przejść do serwisu eZwroty.

  1. 1. Wybierz sklep. Przejdź na stronę serwisu eZwroty (https://ezwroty.poczta-polska.pl/) i wpisz w puste okienko nazwę Betlewski.com, a następnie wybierz z listy poniżej nasz sklep, klikając przycisk Zwróć>*.
  2. *Pamiętaj, że musisz wybrać nasz sklep z listy. Jeśli wybierzesz opcję Zwróć do sklepu, którego nie ma na liście, Poczta Polska S.A. może obciążyć Cię kosztami nadania przesyłki.

 

  1. 2. Uzupełnij swoje dane adresowe w sekcji Dane Zawierającego. Dane odbiorcy (sklepu, do którego zwracasz) powinny być automatycznie uzupełnione. Wpisz swoje imię i nazwisko, adres, numer domu/numer lokalu, kod pocztowy, miejscowość, adres e-mail i numer telefonu.  Na koniec podaj numer zamówienia. Znajdziesz go w wiadomości mailowej wysyłanej do Ciebie po złożeniu zamówienia oraz na fakturze. Zwróć szczególną uwagę na poprawność danych. Aby zatwierdzić wpisane dane, kliknij przycisk DALEJ>.

  1. 3. Wybierz usługę nadania przesyłki. Na liście usług do wyboru powinna być dostępna tylko jedna usługa – Pocztex EKSPRES 24, która będzie automatycznie zaznaczona i nie ma możliwości jej odznaczenia. Pamiętaj, że tylko ten rodzaj przesyłki jest powiązany z usługą bezpłatnego eZwrotu. Zatwierdź klikając przycisk DALEJ>.

 

  1. 4. Sprawdź poprawność danych. W tym kroku zobaczysz podsumowanie Usługi – czyli szczegółowe parametry paczki, którą możesz nadać, Twoje dane adresowe, które zostały wpisane w trakcie wypełniania formularza oraz dane odbiorcy. Jeśli wszystko się zgadza, kliknij przycisk POTWIERDŹ>.

 1. 5. Poczekaj na akceptację zwrotu. Nadaj przesyłkę w terminie do 7 dni od daty jej zarejestrowania, jednak nie później niż upływa termin na zwrot. Po zaakceptowaniu Twojego zgłoszenia otrzymasz list przewozowy na podany w formularzu adres e-mail – należy go wydrukować i zabrać ze sobą w celu nadania przesyłki zwrotnej.
 2. 6. Sprawdź listę placówek https://placowki.poczta-polska.pl/, w których możesz nadać eZwrot. Możesz go nadać w dowolnej placówce pocztowej, z wyjątkiem Agencji Pocztowych.