Darmowy zwrot

 Zwróć bezpłatnie produkty
do 31 DNI
od daty otrzymania zamówienia!*

Chcesz dokonać zwrotu produktów zamówionych w naszym sklepie internetowym? Nic prostszego!

1.

Wypełnij formularz zwrotu i spakuj produkty. Zarejestruj przesyłkę przez serwis Szybkie Zwroty InPostZaczekaj na akceptację zwrotu - otrzymasz unikalny kod zwrotu, który znajdziesz w aplikacji InPost Mobile oraz w wiadomości e-mail.

2.

Zapakowane produkty z wyraźnie napisanym kodem zwrotu na opakowaniu zanieś do jednego z wybranych paczkomatów InPost.

3.

Poczekaj na zwrot pieniędzy.

*Darmowy zwrot nie obejmuje przesyłek zawierających walizki i inne produkty gabarytowe.

Takie zamówienie musisz odesłać na własny koszt, adresując przesyłkę na adres:

Sklep Betlewski.com - Dział Zwrotów i Reklamacji
ul. Trakt Brzeski 35
05-077 Warszawa

Poniżej prezentujemy instrukcję, jak krok po kroku zarejestrować bezpłatną przesyłkę zwrotną za pośrednictwem systemu Szybkie Zwroty InPost.


Przedstawione zrzuty z ekranu mają charakter poglądowy i obrazują funkcjonalność serwisu. Aby nadać zwrot, musisz przejść do serwisu Szybkie Zwroty InPost.

1.

Przejdź na stronę serwisu Szybkie Zwroty (https://szybkiezwroty.pl/betlewski), a następnie wybierz rozmiar paczki.

2.

  1. Uzupełnij wymagane informacje w Formularzu zwrotu. Wpisz numer zamówienia (znajdziesz go w wiadomości mailowej wysyłanej do Ciebie po złożeniu zamówienia oraz na fakturze ), swoje imię i nazwisko,  adres e-mail i numer telefonu.  Zwróć szczególną uwagę na poprawność danych. Podaj także powód zwrotu.

3.

Zaznacz wymagane zgody i zatwierdź wpisane dane, a następnie kliknij przycisk ZWRACAM PACZKĘ.

4.

Zwrot został zgłoszony. Poczekaj na jego akceptację przez naszych konsultantów. Gdy to nastąpi, otrzymasz potwierdzenie oraz specjalny kod, który umieścisz na paczce. Twój kod zwrotu znajdziesz w aplikacji InPost Mobile oraz w wiadomości e-mail.

5.

Przygotuj paczkę ze zwrotem. Jeśli używasz tego samego pudełka, w którym otrzymałeś swoje zamówienie, koniecznie usuń starą etykietę. Następnie przyklej kartkę z otrzymanym kodem zwrotu lub napisz go odręcznie na paczce. UWAGA: kod zwrotu ważny jest przez 14 dni!

6.

  1. Sprawdź mapę paczkomatów InPost (https://inpost.pl/znajdz-paczkomat), w których możesz nadać zwrot. W ciągu 14 dni od momentu otrzymania kodu zwrotu udaj się do paczkomatu. Aby umieścić paczkę w paczkomacie, zeskanuj kod QR z aplikacji InPost Mobile przykładając go do czytnika w Paczkomacie. Możesz też wybrać opcję nadania paczki na ekranie Paczkomatu i wpisać ręcznie kod zwrotu. Umieść paczkę w skrytce i gotowe, zwracana paczka wkrótce do nas trafi!

Masz pytanie?

Nasi Konsultanci czekają na Ciebie!

Skontaktuj się z nami: