Zakupy przez telefon

Zamów przez telefon!

Chcesz złożyć zamówienie przez telefon?
Chcielibyśmy maksymalnie ułatwić Ci proces składania zamówień w naszym sklepie. W trosce o Twoją wygodę umożliwiliśmy złożenie zamówienia telefonicznego w prosty i szybki sposób.

Zamówienia telefoniczne przyjmujemy od poniedziałku do soboty (poza dniami ustawowo wolnymi od pracy): 
Pon-pt: 6-22, Sb: 8-14

 

Co musisz zrobić?

Zadzwoń na numer telefonu:

882 945 409


Poinformuj Konsultanta, jakie produkty chcesz zamówić

Podaj swoje dane

Wybierz formę dostarczenia zamówienia*: odbiór osobisty lub przesyłka Kurier GLS Pobranie

Opłać zamówienie przy odbiorze!

 

 

 

 

Składając zamówienie przez telefon, polecamy wcześniej przygotować się na podanie:
Nazwy produktu, kodu produktu (widoczny pod nazwą i w opisie),
Koloru i  ew. rozmiaru,
Podstawowych danych teleadresowych: imię i nazwisko, adres: kod pocztowy, miejscowość, ulica, numer domu mieszkania, numer telefonu do kontaktu i ewentualnie adres e-mail w celu wysłania potwierdzenia złożenia zamówienia.

 

Dlaczego warto złożyć zamówienie w naszym sklepie internetowym?

1. To szybki i wygodny proces – nasz Konsultant przygotuje Twoje zamówienie zgodnie z Twoim życzeniem zaledwie w kilka minut.
2. Zrealizowaliśmy już ponad 750 tys. zamówień dla Klientów w Polsce i za granicą.
3. Zamówiony towar możesz zwrócić bezpłatnie w ciągu 31 dni bez podania przyczyny.
4. Znaczna część naszych produktów jest objęta aż 2-letnią gwarancją.
5. Zamówienie opłacisz przy odbiorze lub możesz skorzystać z opcji bezpłatnego dostarczenia do Salonu Firmowego w Warszawie.
6. W trakcie składania zamówienia nasz Konsultant odpowie na Twoje wszystkie pytania i wątpliwości, a także doradzi Ci w wyborze produktu dopasowanego do Twoich potrzeb.

 

Składając zamówienie telefoniczne akceptujesz naszą Politykę prywatności oraz Regulamin sklepu. Prosimy o zapoznanie się z nimi przed złożeniem zamówienia – w trakcie jego składania zostaniesz poproszony o potwierdzenie ich znajomości.

*Dostępne formy realizacji odbioru zamówienia to:
odbiór osobisty (płatność przy odbiorze – gotówka, karta płatnicza) – możliwy jedynie w Salonie Firmowym w Warszawie, ul. Nowy Świat 22. Punkt otwarty od poniedziałku do soboty w godzinach 10:00-20:00.
wysyłka za pobraniem (płatność przy odbiorze — gotówka): Kurier GLS Pobranie – koszt 12,50 zł.

Administratorem danych osobowych, które przekazujesz nam podczas korzystania z usług dostępnych w Serwisie jest Betlobag Adam Betlewski z siedzibą w Warszawie, ul. Trakt Brzeski 35, 05-077 Warszawa, NIP: 1132714760, REGON: 142528314 (zwana dalej „Betlobag”). Twoje dane osobowe pozyskiwane są przez Betlobag wyłącznie od Ciebie. Zbieramy je dla oznaczonych, zgodnych z prawem celów i nie poddajemy dalszemu przetwarzaniu niezgodnemu z tymi celami. Dane są zbieranie jedynie w adekwatnym, niezbędnym i koniecznym zakresie w stosunku do celów, w jakich są przetwarzane. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne w celu realizacji usług.

Lubisz zniżki?
Sprawdź szczegóły