Rękawiczki skórzane męskie iTouch

Klasyczne, skórzane rękawiczki męskie to coś, co każdy mężczyzna powinien mieć w swojej szafie. Wykonane z gładkiej i miękkiej owczej skóry klasy premium rękawiczki czarne podszyte są trzymającą ciepło, wełnianą tkaniną — stanowią idealne uzupełnienie eleganckiego płaszcza, kurtki czy nawet ciepłego trenczu. Szerokie, wytrzymałe opuszki palców, wzmocnione szwy i elastyczna skóra wokół nadgarstków zapewnia doskonałe dopasowanie do męskich dłoni. Rękawiczki zimowe wyglądają świetnie, a jednocześnie zapewniają ciepło, dlatego stanowią świetny pomysł na prezent świąteczny.

Zasady czyszczenia rękawiczek skórzanych Betlewski

 

Kod produktu: GLM-BG-1

Materiał zewnętrzny: naturalna skóra owcza klasy premium

Materiał wewnętrzny: tkanina wełniana  – skład: 70% wełna, 30% włókno akrylowe

Funkcja rękawiczki do smartfona: tak (cała powierzchnia zewnętrzna)

Rozmiary: S, M, L, XL, XXL

Opakowanie: eleganckie czarne pudełko

Technologia dotykowa iTouch second skin – rękawiczki do smartfona 

GLD-BG-1

Rękawiczki skórzane z funkcją dotykową? Dzięki specjalnym właściwościom owczej skóry naturalnej opracowaliśmy technologię iTouch second skin, która działa tak samo, jak Twoja własna skóra na dłoniach! Teraz to już nie tylko wybrane partie materiału na palach czy kciuku, a całe zewnętrzne pokrycie rękawiczek do smarftona. Zapewnij sobie wysoki komfort w każdej sytuacji i korzystaj wygodnie ze smartfona, gdziekolwiek jesteś w skórzanych rękawiczkach Betlewski. Skórzane pokrycie jest kompatybilne ze wszystkimi ekranami dotykowymi smartfonów, tabletów czy laptopów, ale nie tylko — możesz swobodnie korzystać także z nawigacji samochodowych i bankomatów. Jest to także świetne rozwiązanie zarówno dla osób leworęcznych, jak i tych, którzy lubią scrollować ekrany nadgarstkiem.

Rękawiczki męskie LIAM iTOUCH

Jak wybrać odpowiedni rozmiar rękawiczek? 

Uwaga: zalecamy wybór większego rozmiaru, niż ten, który wynika z wymiarów w tabeli.

Zastanawiasz się, jak prawidłowo dobrać odpowiedni rozmiar rękawiczek skórzanych? Na początek musisz wymierzyć dłoń za pomocą centymetra, trzymając ją wyprostowaną i owijając miarką przedstawione na rysunku miejsca.

A: obwód dłoni mierzony na śródręczu,

B: długość palca środkowego.

Otrzymane wyniki porównaj z wymiarami w tabeli rozmiarów i sprawdź, który z rozmiarów jest im najbliższy. Jeśli któryś z wyników mieści się między jednym rozmiarem a drugim, np. mierząc parametr A, otrzymujesz wynik 20,5 cm, czyli między 20 cm (M) a 21 cm (L), w takiej sytuacji zalecamy wybrać rozmiar mniejszy (M), gdyż rękawiczki skórzane w trakcie użytkowania dopasowują się do Twoich dłoni i skóra naturalna pod wpływem ciepła może się lekko rozciągnąć. Jeżeli Twoje palce są wyjątkowo długie i zazwyczaj kupujesz większe rękawiczki, znajdź w tabeli parametr B i wybierz rozmiar rękawiczek odpowiadający temu parametrowi.

Tabela rozmiarów rękawiczek męskich iTouch

Zalecenia pielęgnacyjne

Skóra owcza, w porównaniu do innych skór, jest delikatna, ale naturalnie odporna na zabrudzenia. Aby zachowała swoje właściwości i funkcjonalności na dłużej, należy zadbać o odpowiednią pielęgnację.

Przed pierwszym użyciem

Rękawiczki po wyjęciu z pudełka są od razu gotowe do użycia. Pamiętaj, że nie trzeba ich impregnować. Stosowanie specjalnych zabiegów ochronnych może uszkodzić powierzchnie skóry i tym samym spowodować utratę właściwości dotykowych iTouch.

Czyszczenie

Czyścić lekko zwilżoną, miękką ściereczką, np. z mikrofibry. W przypadku trudnych do usunięcia plam, można stosować delikatny detergent, np. szampon dla dzieci w połączeniu z wodą. Należy unikać całkowitego zamoczenia rękawiczek. Nie prać w pralce i nie suszyć w suszarkach bębnowych lub w pobliżu źródeł ciepła. W przypadku kontaktu z wodą, która może pojawić się po roztopieniu śniegu pod wpływem temperatury, wystarczy wytrzeć powierzchnie skóry suchym ręcznikiem kuchennym lub ściereczką.

Czynności konserwacyjne

Pamiętaj, że skórzane akcesoria lubią zbierać kurz, dlatego tuż po i przed kolejnym użyciem należy je solidnie wytrzepać. Ważne jest również regularne wietrzenie rękawiczek. Jeśli chcesz, aby zachowały swój świetny wygląd i właściwości na dłużej, możesz użyć tłuszczu ochronnego, np. ECO Grease Coccine. Zwiększa on elastyczność i wytrzymałość skóry, a także chroni ją przed niekorzystnym wpływem wody.

Kolor

Czarny

Rozmiar

S, M, L, XL, XXL

Rękawiczki męskie GLM-BG-1M Rękawiczki męskie LIAM iTOUCH

49,99 

Wybierz opcje