Tłuszcz do skóry licowej COCCINÉ

Tłuszcz do skór Cocciné gwarantuje odpowiednie natłuszczenie i uelastycznienie skóry licowej. Chroni przed niekorzystnymi warunkami pogodowymi i działaniem soli, jednocześnie odżywiając skórę licową oraz przedłużając jej żywotność. Ma właściwości przyciemniające powierzchnię skóry chłonnej i o tłustej wyprawie, a także wyrównujące koloryt skór typu crazy horse czy pull up.

Tłuszcz do skór licowych wnika głęboko w strukturę skóry, co zabezpiecza ją przed niszczeniem i pękaniem, które następują w wyniku cyklicznego nasiąkania wodą czy wilgocią i wysychania. Regularne używanie tłuszczu pozwala na dłużej cieszyć się świetnym wyglądem Twoich skórzanych dodatków. Pamiętaj, że preparat jest gęstym tłuszczem, który może wchłaniać się do 24 godzin w zależności od rodzaju skóry. Tłuszcz jest odpowiedni zarówno do skóry obuwia – polecamy go w szczególności dla osób uprawiających sporty trekkingowe, długie wycieczki i spacery, a także dla rodziców, którzy zimą chcą zabezpieczyć skórzane obuwie dziecięce – jak i do skór wyrobów galanteryjnych, takich jak torba, pasek czy nawet portfel.

W przypadku stosowania tłuszczu na obuwiu zalecamy zabezpieczenie obuwia impregnatem NANO WATER BLOCK, a w przypadku stosowania na innych wyrobach galanteryjnych – odpowiedniego środka impregnującego.

Kod produktu: 55/29/50

Kolory: czarny, brązowy, bezbarwny

Forma: krem w szklanym słoiczku z aplikatorem

Zastosowanie: do skóry licowej – zwiększa wytrzymałość obuwia na warunki atmosferyczne i poprawia elastyczność skóry,

zmniejsza podatność na wchłanianie wody i brudu

Marka: Cocciné

Pojemność: 50 ml

 

Jak stosować tłuszcz do skóry licowej?

Sprawdź przed użyciem w niewidocznym miejscu.

1. Obuwie oczyścić dokładnie używając Cocciné Super Leather Cleaner lub Cocciné Multi Cleaner.

2. Tłuszcz nakładać równomiernie wcierając w powierzchnię skóry.

3. Odczekać do wyschnięcia. Pamiętajmy, że preparat jest gęstym tłuszczem, który może się wchłaniać w zależności od rodzaju skóry nawet 24 godziny. Jeśli po dobie nadal występuje na skórze lepkość – należy wytrzeć ją czystą ściereczką.

4. Jeśli istnieje taka możliwość, wypoleruj powierzchnie skóry dla osiągnięcia połysku, pamiętaj, że nie na wszystkich skórach można go uzyskać za pomocą tłuszczu. Po natłuszczeniu skóry można stosować impregnaty (Cocciné Nano Water Block lub Cocciné Antiacqua) dla dodatkowej ochrony.

5. Wyczyść aplikator myć w ciepłej wodzie z mydłem.

Kolor

Bezbarwny, Brązowy, Czarny

Tłuszcz ochronny do skór COCCINÉ Tłuszcz ochronny do skór COCCI...

15,49 

Wybierz opcje