Pasta do butów SHOE WAX – pasta, wosk i żywica w metalowej puszce

Pasta do butów SHOE WAX Cocciné to produkt do podstawowej, ale skutecznej i efektowej pielęgnacji obuwia ze skóry naturalnej. Tradycyjne opakowanie w puszce z motylkiem zawiera preparat w formie wosku i żywicy, które sprawiają, że obuwie ze skóry licowej zyskuje głęboką barwę i połysk. Pokrywa drobne uszkodzenia mechaniczne skóry, które stają się niemalże niewidoczne. Dodatkowo wygładza powierzchnię skóry oraz chroni ją przed działaniem wody i brudu. Pamiętaj, aby przed zastosowaniem czarnej pasty do butów oczyścić powierzchnie skóry za pomocą specjalnego preparatu do czyszczenia obuwia, np. Cocciné Leather Cleaner. Po wyschnięciu dokładnie wypolerować.

Regularne stosowanie pasty do butów wydłuża życie obuwia. 

 

Jak pastować buty z SHOE WAX?

Na początek przygotuj wszystkie potrzebne akcesoria – szczoteczkę do nanoszenia, szczotkę do polerowania lub rękawice polerską.

  1. 1. Wyczyść obuwie z zabrudzeń odpowiednim, przeznaczonym do tego preparatem i poczekaj do całkowitego wyschnięcia.
  2.  2. Za pomocą szczoteczki typu “mazak” nanieś pastę bezpośrednio na powierzchnię skóry – alternatywnie możesz użyć gąbeczki lub szmatki. Równomiernie rozprowadzaj pastę wcierając ją w powierzchnie obuwia.
  3.  3. Pozostaw do wyschnięcia – w zależności od sposobu wyprawienia skóry czas oczekiwania to od 5 do 20 minut.
  4. 4. Użyj szczotki do polerowania – poleruj energicznie aż do uzyskania pożądanego stopnia połysku. Jeśli chcesz uwydatnić ten efekt, użyj na koniec rękawicę polerską i energicznymi ruchami poleruj ponownie.

Ostrzeżenie: Używaj pasty tylko zgodnej z kolorem obuwia. Nie stosuj pasty bezbarwnej na czarne i ciemne buty, aby zawarte w niej woski nie pozostały w zagłębieniach i nie utworzyły nalotu.

 

Kod produktu: 55/32/40

Kolory: czarna, brązowa, bezbarwna, biała

Skład: wosk i żywice naturalne

Zastosowanie: do skóry licowej – nabłyszcza, ochrania i impregnuje, odżywia, pielęgnuje, regeneruje

Marka: Cocciné

Waga: 40 g

 

Waga 0,04 kg
Kolor

Bezbarwny, Biały, Brązowy, Czarny

Pasta do butów SHOE WAX COCCINÉ Pasta do butów SHOE WAX COCCIN...

5,49 

Wybierz opcje