Skórzany pasek męski Betlewski® – dodatkowy pas do modelu AUTOMATIC

Skórzany pasek męski to doskonałe dopełnienie całej stylizacji zarówno biznesowych, jak i codziennych. Szerokość paska (ok. 3 cm) sprawia, że idealnie pasuje on do każdych spodni garniturowych. Paski automatyczne to nie tylko dobry styl, ale i wygoda – łatwo się zapinają, a wymienna klamra pozwala na szybką zmianę wyglądu całego paska. Aby ułatwić naszym klientom decyzję przy wyborze modelu paska automatycznego z kolekcji AUTOMATIC, postanowiliśmy wprowadzić do sprzedaży wymienny pas bez klamry, który może posłużyć jako zamiennik kolorystyczny do posiadanego już paska AUTOMATIC lub być bazą, do której można dokupić wymienną klamrę automatyczną.

Ten skórzany pasek męski bez klamry wykonano z 2 warstw, wyciętych z jednego błamu mocnej skóry licowej . Ma lekko połyskujące wykończenie, które nadaje mu niezwykłego, ponadczasowego charakteru! Brzegi paska zostały obszyte mocną, ozdobną nicią. Na końcu paska znajduje się wytłoczone drzewko – logo marki Betlewski®. Pasek wyposażony jest w 1 szlufkę. Zapakowano go w sztywne, tekturowe pudełko.

Tu znajdziesz wszystkie modele pasków, do których pasują zamienne paski bez klamry AUTOMATIC.

 

Kod produktu: AUTO-LIC30

Materiał: naturalna skóra licowa

Szerokość: 2,9 cm

Grubość: 0,4 cm

Wyprodukowano w Polsce. 

 

Wymienny pasek bez klamry AUTOMATIC

Waga 0,3 kg
Wymiary 2,9 cm
Kolor

Brązowy, Czarny

Rozmiar

85, 90, 95, 100, 105, 110, 115, 120

Paski automatyczne (AUTOMATIC) - zmierz lub ustal obwód swojej talii w cm

To kluczowa informacja, która powinna być Ci znana w przypadku chęci zakupu któregokolwiek z naszych pasków. Być może chcesz podarować komuś pasek w prezencie. Jest kilka sposobów na ustalenie aktualnie noszonego rozmiaru. Przygotuj do tego miarkę krawiecką.

Rozmiar do wyboru oznacza długość obwodu w pasie użytkownika. Odpowiada on długości od początku klamry do mniej-więcej środka zakresu regulacji obwodu.

Przykład: długość obwodu w pasie to 87 cm. Rekomendowany rozmiar paska to 85 z regulacją obwodu w zakresie 76 – 94 cm. 

Rozmiary pasków AUTOMATIC – znajdź ten, który odpowiada obwodowi Twojej talii:

85 – pasuje na obwód talii 76-94 cm

90 – pasuje na obwód talii 81-99 cm

95 – pasuje na obwód talii 86-104 cm

100 – pasuje na obwód talii 91-109 cm

105 – pasuje na obwód talii 96-114 cm

110 – pasuje na obwód talii 101-119 cm

115 – pasuje na obwód talii 106-124 cm

120 – pasuje na obwód talii 111-129 cm

Rozmiar spodni a długość obwodu w pasie

Jak wybrać rozmiar paska na podstawie rozmiaru spodni? Często spodnie mają swoją standardową tabelę rozmiarów, która odpowiada konkretnemu obwodowi w pasie. Sprawdź rozmiar swoich spodni, a następnie zweryfikuj w tabeli rozmiarów, jakiej długości obwodu w pasie odpowiada. Pamiętaj, że jeśli, np. nosisz spodnie w rozmiarze 32, to odpowiada on +/- długości 82 cm. Warto wtedy wybrać pasek o kilka centymetrów większy, czyli odpowiadający długości 90.

Nadal masz wątpliwości, jak dobrać rozmiar paska?

W takiej sytuacji zawsze polecamy wybór paska dłuższego. Pamiętaj też, że z biegiem czasu paski skórzane mają tendencję do rozciągania się. Możesz też po prostu zgubić parę centymetrów w talii. Dlatego warto pamiętać, że nasze paski można w prosty sposób skrócić. Skorzystaj z poradnika, jak skrócić pasek do spodni.

Jak dobrać rozmiar paska?

Nie wiesz, jaki rozmiar paska wybrać? Przeczytaj poradnik, który dla Ciebie przygotowaliśmy!

Skróć swój pasek

Większość naszych pasków możesz samodzielnie skrócić gdyby okazał się za długi.

Wymienny pasek bez klamry AUTOMATIC Wymienny pasek bez klamry AUTO...

67,99 

Wybierz opcje