Nieśmiertelnik z grawerem ETERNITY BETLEWSKI®

Nieśmiertelnik z grawerem ETERNITY BETLEWSKI® to dodatek, który może stać się niezapomnianym prezentem, pasującym do wielu stylizacji. Cienka, prostokątna zawieszka o wymiarach 4,4 x 2,6 cm wykonana została ze stali nierdzewnej, więc jest odporna na uszkodzenia i niemal niezniszczalna – w końcu to nieśmiertelnik 😉 To doskonały dodatek dla każdej osoby, który śledzi najnowsze trendy. Wisiorek z grawerem zawieszony jest na mocnym łańcuszku o długości 58 cm z wygodnym zapięciem.

Grawerowany nieśmiertelnik z modnym wzorem

Grawerowane motywy na powierzchni zawieszki mogą być bardzo różnorodne – od imienia lub daty urodzenia, po krótkie sentencje, które zawsze będą przypominać o pozytywnych wartościach. Możesz także wybrać atrakcyjny symbol, przypominający Ci o dobrych chwilach, inicjały, grupę krwi lub znak zodiaku.

Nieśmiertelnik-zawieszka z grawerem jest idealnym prezentem dla bliskiej osoby i piękną pamiątką. Grawerowany wisiorek wykonany z najwyższej jakości materiałów będzie wspaniałym dodatkiem do każdej biżuterii i z pewnością przyciągnie uwagę swoją prostotą i elegancją.

Inicjały, datę, grupę krwi grawerujemy poniższym fontem:
Nieśmiertelnik z grawerem ETERNITY

Nieśmiertelnik z imieniem wygrawerujemy dla Ciebie efektowym fontem kaligraficznym.
Nieśmiertelnik z grawerem ETERNITY

Jeśli kupujesz nieśmiertelnik z wygrawerowanym symbolem, wybierz jeden z poniższych znaków i napisz w komentarzu, który symbol mamy dla Ciebie wygrawerować:

Nieśmiertelnik z grawerem ETERNITY

Zamawiasz nieśmiertelnik ETERNITY z wygrawerowanym znakiem zodiaku? Wybierz jedną z poniższych propozycji i daj napisz jej nazwę w komentarzu do zamówienia.

Nieśmiertelnik z grawerem ETERNITY

Uwaga! Jeśli chcesz otrzymać produkt bez grawera, poinformuj nas o tym przy finalizacji zamówienia w polu Uwagi do zamówienia.

Dostępne kolory: srebrny, złoty, czarny

Opakowanie: tekturowe pudełeczko

Gwarancja: 2 lata

Zamawiasz produkty na prezent? Zamów bilecik z dedykacją, na którym umieścimy specjalną wiadomość dla osoby, której chcesz wręczyć upominek! Nieśmiertelnik z grawerem zapakowany jest w eleganckie pudełeczko, do którego opcjonalnie możesz dodać dedykację – sprawdź.

Pamiętaj, aby po zakupie poinformować nas o tym, jaki wzór chcesz wygrawerować. Dodaj informacje w uwagach do zamówienia, znajdziesz je w sekcji KOSZYK pod miejscem, gdzie podajesz swoje dane adresowe.

Składając zamówienie na nieśmiertelnik z grawerem, musisz opłacić je z góry.

Bransoletkę wykonujemy według Twojej specyfikacji (określasz jej indywidualne cechy), dlatego w tej sytuacji nie przysługuje Ci prawo do odstąpienia od umowy zawartej na odległość (zwrotu towaru). Aby zapoznać się ze szczegółami, przejdź do art. 38 ust. 1 i 3 Ustawy o prawach konsumenta. 

Nieśmiertelnik objęty jest 2-letnią gwarancją producenta, dlatego przysługuje Ci prawo do reklamacji.

Waga 0,026 kg
Wymiary 4,4 × 2,6 cm
Kolor

Czarny, Srebrny, Złoty

Wzór graweru

Data, Grupa krwi, Imię, Inicjały, Symbol, Znak zodiaku